Saestum en Social media

De Verlenging - nr. 1 - februari 2011 - inhoudsopgave

112294_32c5b2Saestum & Social media

Waar hoor je de term Social Media niet? Iedereen die ook maar iets te maken heeft met online communicatie heeft het er over. Het jaar 2010 was de absolute doorbraak van deze manier van communiceren. Wat is social media eigenlijk? Simpel gezegd zijn het communicatiekanalen die het mogelijk maken dat mensen online hun mening kunnen vertellen, ervaringen kunnen delen en met elkaar in contact kunnen komen. De enige benodigdheden zijn een computer en een internetverbinding. 

Het is voor Saestum belangrijk goed te communiceren met zowel de leden als met mensen of organisaties van buiten de club. Waar en hoe communiceren deze mensen? Het antwoord is overal, op ieder tijdstip van de dag en vooral online via de social media kanalen. 

Sinds enige tijd is Saestum te volgen op Twitter, Facebook, Hyves en youtube.com. Het laatste nieuws met betrekking tot de proeftuin, aankondiging van de nieuwste activiteiten, maar ook bijvoorbeeld de foto's van de playbackshow zijn hier te vinden. Op youtube.com. vind je de filmpjes van de activiteiten die de club organiseert.

Benieuwd naar wat Saestum meemaakt? Wordt dan ook onze follower op Twitter net als NOC*NSF, FC Utrecht en het Zeister sportmagazine. We worden nu al door meer dan 100 mensen gevolgd!

TwitterFacebookHyvesYoutube

Evenementen

18-02-2012
Kindercarnaval
16-03-2012
Kaartavond
30-03-2012
Kaartavond
13-04-2012
Kaartavond
04-05-2012
Kaartavond

Hoofdsponsors

Banner
Banner
Banner
Banner

Subsponsors

Partners

groenebalfcutrecht

Calibris