Trainingstijden

Trainingstijden

Trainingstijden Seizoen 2022-2023:

 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Saestum JO9-1 16.00 - 17.00 Michel Steggerda
  • Veld 2A KWART 1
  • -
Saestum JO8-1 17.00 - 18.00
  • Veld 1A KWART 1
  • -
Saestum JO8-2 17.00 - 18.00 Mohamed Asakkor
  • Veld 1A KWART 2
  • -
Saestum JO8-3 17.00 - 18.00
  • Veld 1B KWART 3
  • -
Saestum JO9-2 17.00 - 18.00 Michel Steggerda
  • Veld 2A KWART 1
  • -
Saestum JO9-3 17.00 - 18.00 Dirk van Doorn
  • Veld 2A KWART 2
  • -
Saestum JO9-4 17.00 - 18.00 Yuri Broekharst
  • Veld 1B KWART 4
  • -
Saestum JO10-1 17.00 - 18.00
  • Veld 2B KWART 3
  • -
Saestum JO10-2 17.00 - 18.00
  • Veld 2B KWART 4
  • -
Saestum JO10-3 17.00 - 18.00 Anoniem
  • Veld 3A KWART 1
  • -
Saestum MO11-1 17.00 - 18.00 Yordi Verwei
  • Veld 3A KWART 2
  • -
Saestum JO11-1 18.00 - 19.00 Rudi Elbers
  • Veld 2B KWART 3
  • -
Saestum JO11-2 18.00 - 19.00
  • Veld 2B KWART 4
  • -
Saestum JO12-1 18.00 - 19.00 Olaf Verwei
  • Veld 2A KWART 1
  • -
Saestum JO12-2 18.00 - 19.00 Kim Muller
  • Veld 2A KWART 2
  • -
Saestum JO13-2 18.00 - 19.00 Oscar van de Hoef
  • Veld 1b
  • -
Saestum MO13-1 18.00 - 19.00
  • Veld 1a
  • -
Saestum MO13-2 18.00 - 19.00
  • Veld 1a
  • -
Saestum JO14-1 19.00 - 20.00
  • Veld 2a
  • -
Saestum JO16-2 19.00 - 20.00 Werner Bruinier
  • Veld 2b
  • -
Saestum VR1 19.00 - 20.30 David Romijn, Anoniem
  • Veld 1
  • -
Saestum VR2 19.00 - 20.30 Edwin Copier
  • Veld 1
  • -
Saestum JO17-1 20.00 - 21.15
  • Veld 2a
  • -
Saestum JO17-2 20.00 - 21.15 Martijn Lokhorst
  • Veld 2b
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Saestum JO13-1 17.45 - 19.00 Alexander Smit
  • Veld 1b
  • -
Saestum JO16-1 17.45 - 19.00 Jordi van Sonderen, Michiel Boon
  • Veld 1a
  • -
Saestum JO15-1 18.00 - 19.00 Bas Teunissen
  • Veld 2b
  • -
Saestum MO20-1 19.00 - 20.30 Omar Tahya, Juan Sahertian
  • Veld 1b
  • -
Saestum VR1 19.00 - 20.30 David Romijn, Anoniem
  • Veld 2b
  • -
Saestum VR2 19.00 - 20.30 Edwin Copier
  • Veld 1a
  • -
Saestum 1 20.30 - 21.45 Gerard Pouw, Henne Florie
  • Veld 1a
  • -
Saestum O23-1 20.30 - 21.45
  • Veld 1b
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Saestum JO8-1 15.00 - 16.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO8-2 15.00 - 16.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO8-3 15.00 - 16.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO9-1 15.00 - 16.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO9-2 15.00 - 16.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO9-3 15.00 - 16.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO9-4 15.00 - 16.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO10-1 16.00 - 17.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO10-2 16.00 - 17.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO10-3 16.00 - 17.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum MO11-1 16.00 - 17.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO11-1 17.00 - 18.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO11-2 17.00 - 18.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO12-1 17.00 - 18.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO12-2 17.00 - 18.00 Jakob Melessen
  • Veld 2
  • -
Saestum JO13-2 18.00 - 19.00 Oscar van de Hoef
  • Veld 1a
  • -
Saestum JO14-1 18.00 - 19.00
  • Veld 1b
  • -
Saestum MO13-1 18.00 - 19.00
  • Veld 2a
  • -
Saestum MO13-2 18.00 - 19.00
  • Veld 2b
  • -
Saestum 18+1 19.00 - 20.15 Patrick Dörfel, Michel Nicolaas Kemper
  • Veld 2b
  • -
Saestum JO16-2 19.00 - 20.15 Werner Bruinier
  • Veld 2b
  • -
Saestum JO17-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1a
  • -
Saestum JO17-2 19.00 - 20.15 Martijn Lokhorst
  • Veld 2a
  • -
Saestum VR1 (zon) 20.15 - 21.30 Roel Spies
  • Veld 2a
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Saestum JO13-1 17.45 - 19.00 Alexander Smit
  • Veld 1b
  • -
Saestum JO16-1 17.45 - 19.00 Jordi van Sonderen, Michiel Boon
  • Veld 1a
  • -
Saestum JO15-1 18.00 - 19.00 Bas Teunissen
  • Veld 2b
  • -
Saestum MO20-1 19.00 - 20.30 Omar Tahya, Juan Sahertian
  • Veld 2b
  • -
Saestum O23-1 19.00 - 20.30
  • Veld 2a
  • -
Saestum VR1 19.00 - 20.30 David Romijn, Anoniem
  • Veld 1
  • -
Saestum VR2 19.00 - 20.30 Edwin Copier
  • Veld 1
  • -
Saestum 1 20.30 - 21.45 Gerard Pouw, Henne Florie
  • Veld 1a
  • -
Saestum 2 (zon) 20.30 - 21.45 Alexander Smit
  • Veld 2a
  • -
Saestum 2 20.30 - 21.45
  • Veld 1b
  • -
Saestum 3 (zon) 20.30 - 21.45 Ben Greeven, Remko Braaksma-Greeven
  • Veld 2b
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!