Cookie beleid SV Saestum

De website van SV Saestum is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitvoering

Uitvoering

 

   
Ledenadministratie Wendy en Annemarie
ledenadministratie@saestum.nl
   
Wedstrijdzaken  
Wedstrijdsecretariaat
wedstrijdzaken@saestum.nl
Roland Holdinga
Coördinator scheidsrechters

Vacature - Interesse? Mail dan naar bestuur@saestum.nl 

Wedstrijdsecretaris zaterdag
Jan de Bruijn
Johan Baarends
   
Organisatie Jeugd  
Bovenbouw O19 t/m O13 Vacature - Interesse? Mail dan naar bestuur@saestum.nl 
Onderbouw O12 t/m O8 Dirk van Doorn
dirk@saestum.nl 
Coördinator Mini's Paul van Breen
paul@saestum.nl 
   
   
Sectoren organisatie Senioren  
Sectorcoördinator Selectie Mannen Rene van Eck
rene@saestum.nl
06-13027167

Sectorcoördinator niet selectie Mannen

Vacature - Interesse? Mail dan naar bestuur@saestum.nl 
Technisch coördinator selectie Vrouwen Vacature - Interesse? Mail dan naar bestuur@saestum.nl 
Sectorcoördinator recreanten voetbal Roland Holdinga
roland@saestum.nl
   
Voetbal Technische Zaken  
Bestuurslid VTZ

Vacature

Hoofd Jeugdopleiding VTZ

Michel Steggerda

hoofdjeugdopleiding@saestum.nl

Technisch Jeugdcoördinator onderbouw Jakob Melessen
Hoofdtrainer Mannen-selectie Rick Andeweg
Hoofdtrainer Vrouwen-selectie Edward Sijahailatua
Coördinator VTZ Bovenbouw O19 t/m O16  
Coördinator VTZ Middenbouw O15 t/m O13  
Coördinator VTZ Onderbouw O12 t/m O8 Michel Steggerda
michel@saestum.nl
Coördinator VTZ Mini’s/Ministars Paul van Breen
   
Coördinator niet-selectie vrouwen  
Coördinator Medische zaken Bert Pieters
bert.gejo@ziggo.nl
   
Clubhuis en Evenementen

Helena Malestein
helena@saestum.nl

   

Sponsorzaken

 

 

Rob Zeelenberg

Mario van den Berg  mario@saestum.nl

Raymond Umans  raymond.umans@saestum.nl

   
Redactie  
Website redactie redactie@saestum.nl
  De redactie zoekt versterking: een websitebeheerder en hulp voor het maken van content (beeld, tekst, video voor social en website). Interesse? Mail de redactie.  
Vertrouwenspersoon  
Roliene Fluit roliene_fluit@hotmail.com of 0645710921







































Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!