Uitvoerend bestuur

Uitvoerend bestuur

 

   
Ledenadministratie Wendy en Annemarie
ledenadministratie@saestum.nl
   
Wedstrijdzaken  
Wedstrijdzaken algemeen
Norbert Waalboer
wedstrijdzaken@saestum.nl
Wedstrijdzaken coördinator 
indeling velden/scheidsrechters
Norbert Waalboer
wedstrijdzaken@saestum.nl
Wedstrijdsecretaris
Jan de Bruijn
info@saestum.nl
030-6953291
   
Organisatie Jeugd  
Bovenbouw O19 t/m O13 Norbert Waalboer
norbert@saestum.nl
Onderbouw O12 t/m O8 Jeroen Zeelenberg
jeroen@saestum.nl
Coördinator Mini's Jeroen Zeelenberg
jeroen@saestum.nl
   
   
Sectoren organisatie Senioren  
Sectorcoördinator Selectie Mannen Rene van Eck
rene@saestum.nl
06-13027167

Sectorcoördinator niet selectie Mannen

Frans op de Weegh
frans@saestum.nl
Sectorcoördinator selectie Vrouwen Ido Reitsma
ido@saestum.nl
Sectorcoördinator niet-selectie Vrouwen en 7X7 Liduina Dissel
vrouwen@saestum.nl

   
Voetbal Technische Zaken  
Bestuurslid VTZ, Voorzitter 

Raymond Lamphen

raymond@saestum.nl

Hoofd Jeugdopleiding VTZ

Gerard Pouw

hoofdjeugdopleiding@saestum.nl

Technisch Jeugdcoördinator onderbouw Jakob Melessen
Hoofdtrainer Mannen-selectie Gerard Pouw
Hoofdtrainer Vrouwen-selectie David Romijn
Coördinator VTZ Bovenbouw O19 t/m O16  
Coördinator VTZ Middenbouw O15 t/m O13  
Coördinator VTZ Onderbouw O12 t/m O8 Michel Steggerda
michel@saestum.nl
Coördinator VTZ Mini’s/Ministars Paul van Breen
   
Coördinator niet-selectie vrouwen Liduina Dissel
vrouwen@saestum.nl

Coördinator Medische zaken Bert Pieters
bert.gejo@ziggo.nl
   
Clubhuis en Evenementen

Gitta Lamphen-Kraan

gitta@saestum.nl

 

Helena Malestein
helena@saestum.nl

   

Sponsorzaken

 

 

Rob Zeelenberg

Mario van den Berg  mario@saestum.nl

Raymond Umans  Raymond.umans@saestum.nl

   
Redactie  
Website redactie Norbert Waalboer
redactie@saestum.nl
   
   







































Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!