Recreantenvoetbal - SV Saestum

Recreantenvoetbal

Recreantenvoetbal

Ben jij klaar met competitiespelen maar wil je toch op vriendschappelijke wijze een partijtje voetballen om fit te blijven of gewoon omdat je het leuk vindt? Dan ben je van harte welkom bij de recreanten van Saestum. 

De recreantengroep is op iedere 1e zondag van de maand actief. We zijn een zeer gemêleerde groep van 43 tot wel 56 jaar oud. Er zitten oud competitiespelers bij, ouders van huidige jeugdspelers maar ook mensen die nooit competitie gespeeld hebben of zelfs furore hebben gemaakt bij totaal andere sporten.

Is dit iets voor jou? Kom dan eens langs op zondag of neem contact op met roland@saestum.nl 
 
Goed om te weten
  • We voetballen op de Voetbalplaza
  • We staan om 10.00 uur omgekleed klaar en eindigen om 11.00 uur.
  • We schuwen lichamelijk contact niet maar zware overtredingen komen bij ons nooit voor.
  • Bij ons geldt: voorbij is voorbij of je moet de tegenstander echt weer inhalen.
  • We doen niet aan tackles.

Dit maakt ons extra geschikt om competitiespelers die met blessureleed te kampen hebben gehad of om andere wijze conditionele achterstand hebben, mee te laten draaien om zo op redelijk veilige wijze daar iets aan te kunnen doen. Ook andere spelers die graag even tegen een balletje trappen op de zondagochtend zijn natuurlijk van harte welkom. 

Recreanten_2.jpg
Recreanten_1_def.jpg

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!